Обчисліть кінетичну енергію автомобіля з масою 1 т, який рухається зі швидкістю 72 км/год


Ответы на вопрос

Отвечает Кусайко Александр.

Ответ:

Кінетична енергія автомобіля обчислюється за формулою: E = (1/2) * m * v^2,

де m - маса автомобіля, v - швидкість автомобіля.

Перетворимо швидкість автомобіля в метри за секунду: 72 км/год = 72000 м/год = 72000 / 3600 м/с ≈ 20 м/с.

Підставляючи дані у формулу, маємо: E = (1/2) * 1000 кг * (20 м/с)^2 ≈ 200000 Дж.

Отже, кінетична енергія автомобіля з масою 1 т, який рухається зі швидкістю 72 км/год, дорівнює близько 200000 Дж.