З якою силою потрібно утримувати пакет в якому 2 літри молока. Густина молока 1030 кг/м3. ​

СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПЖ ОЧ ПРОШУ

Ответы на вопрос

Отвечает Коротаев Сергей.

Ответ:

сили тяжіння:

F = m*g

Маса молока

m = ρ*V

де ρ - густина молока, V - об'єм молока.

Замінюючи відповідні значення, отримаємо:

m = 1030 кг/м3 * 0,002 м3 = 2,06 кг

Прискорення вільного падіння на поверхні Землі дорівнює близько 9,8 м/с2.

Тоді сила тяжіння буде:

F = 2,06 кг * 9,8 м/с2 = 20,2 Н

Отже, потрібно утримувати пакет з молоком з силою близько 20,2 Н.