Нехай х, і х, - корені квадратного рівняння х² +4х - 7 = 0. Знайдіть x + x^ Самi корені знаходити

не потрібно.

Ответы на вопрос

Отвечает Седченко Эвелина.

Відповідь:

За теоремою Вієта маємо:

х1 + х2 = -p

х1 * х2 = q

Отже, х1 + х2 = -4

x1 * x2 = -7