Два резистори опорами 20 і 28 Ом з’єднані послідовно та приєднані до полюсів джерела струму,

напруга на яких дорівнює 24 В. Потужність струму в резисторі опором 20 Ом дорівнює ПОМОГИТЕ СРОЧНО ПРОШУ

Ответы на вопрос

Отвечает Максимовских Ксюша.

Ответ: 5Вт

Объяснение:

Дано:

R1=20 Ом

R2=28 Ом

U=24В

----------------

Р1-?

Общее сопротивление цепи равно:

R=R1+R2=20+28=48 Ом

Cилу тока в цепи находим по закона Ома:

I=U/R=24/48=0,5А

Мощность на резисторе R1 равна:

P1=I²*R1=0,5²*20=5Вт