.Тіло масою 400 г падає зі швидкістю 5 м/с з висоти 20 м. Опором повітря знехтувати. Знайти для

тіла: його потенціальну та кінетичну енергії та повну механічну енергію на початку падіння.

Ответы на вопрос

Отвечает Яубасаров Айгиз.

Ответ:

Потенціальна енергія (Еп) тіла на початку падіння може бути знайдена за формулою:

Еп = m g h

де m - маса тіла, g - прискорення вільного падіння (приблизно 9,81 м/с^2), h - висота.

Підставляємо в формулу відповідні значення:

Еп = 0,4 кг 9,81 м/с^2 20 м = 78,48 Дж

Кінетична енергія (Ек) тіла на початку падіння може бути знайдена за формулою:

Ек = (1/2) m v^2

де v - швидкість.

Підставляємо в формулу відповідні значення:

Ек = (1/2) 0,4 кг (5 м/с)^2 = 5 Дж

Повна механічна енергія (Е) тіла на початку падіння може бути знайдена за формулою:

Е = Еп + Ек

Підставляємо в формулу відповідні значення:

Е = 78,48 Дж + 5 Дж = 83,48 Дж

Объяснение:

готово, а с тебя лайк и звёзды:)