Три однакові опори по 15 Ом КОЖНИЙ ВКЛЮчені паралельно. Знайти загальний опір цього з'єднання О 45

Ом О 15 Ом О 50м О 30 Ом дам 40 балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Иваненко Владислав.

Відповідь:

З'єднання трьох опорів по 15 Ом кожен, підключених паралельно, дає еквівалентний опір, який можна обчислити за формулою:

1/Рекв = 1/Р1 + 1/Р2 + 1/Р3

де Р1, Р2 і Р3 - опори, що з'єднані паралельно.

Підставляючи значення, отримуємо:

1/Рекв = 1/15 + 1/15 + 1/15 = 3/15

1/Рекв = 1/5

Рекв = 5 Ом

Отже, загальний опір цього з'єднання дорівнює 5 Ом.