Тіло масою 6 кг рухається рівноприскорено зі прискоренням 1 м/с2 і через 40 с після початку

спостереження має кінетичну енергію 7,5 кДж. Чому дорівнює початкова швидкість тіла? Дуже срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Матыцина Валерия.

Ответ:

Для розв'язання цієї задачі ми можемо використати формулу для кінетичної енергії:

K = (1/2)mv^2,

де K - кінетична енергія, m - маса тіла, v - його швидкість.

Ми знаємо значення маси тіла та його кінетичної енергії. Залишається знайти початкову швидкість тіла. Для цього ми можемо перетворити формулу для кінетичної енергії, щоб виразити швидкість:

v = sqrt(2K/m),

де sqrt означає квадратний корінь.

Підставляючи відомі значення, маємо:

v = sqrt(2 * 7500 Дж / 6 кг) ≈ 50 м/c.

Отже, початкова швидкість тіла дорівнює 50 м/c.