Число 21,15 є середнє арифметичне чисел 23,4 19,28 21,72 і х.Знайди х​


Ответы на вопрос

Отвечает Ларин Рауль.

Ответ:

Щоб знайти значення х, якщо 21.15 є середнім арифметичним чисел 23.4, 19.28, 21.72 і х, можна скористатися формулою для середнього арифметичного:

середнє арифметичне = (сума чисел) / (кількість чисел)

У цьому випадку маємо:

21.15 = (23.4 + 19.28 + 21.72 + х) / 4

Тепер можемо вирішити це рівняння для х:

21.15 * 4 = 23.4 + 19.28 + 21.72 + х

84.6 = 64.4 + х

х = 84.6 - 64.4

х = 20.2

Таким чином, значення х дорівнює 20.2.