На скільки подовжиться сталевий дріт довжиною 1,8 м і діаметром 0,5 мм під дією вантажу вагою 15

Н?​

Ответы на вопрос

Отвечает Винницкая Настя.
Дано:
L=1,8 м
d=0.5 мм=5*10^-4 м
F=15 H
Знайти:
∆L-?
σ=F/S=E*∆L/L
∆L=F*L/E*S=4*F*L/(πd^2*E)
∆L=4*15*1,8/(3,14*(5*10^-4)²*2*10¹¹≈0,7мм