Нікельний провід, довжиною 50см, має опір 0,6 Ом. Яка площя його поперечного перерізу​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Дано:

l=50 см=0,5 м;

R=0,6 Ом.

Знайти S.

R=p*l/S, звідси знаходимо площу поперечного перерізу нікельного проводу:

S=p*l/R=0,42*0,5/0,6=0,21/0,6=0,35 мм^2.

Объяснение:

р=0,42 Ом*мм^2/м-питомий опір нікеліну.