1. Моторний човен масою 200 кг рухається із швидкістю 18 км/год. Визначте імпульс човна та його

кінетичну енергію.​

Ответы на вопрос

Отвечает Денисов Федька.
Імпульс (p) можна обчислити за формулою:
p = m * v
де m - маса човна, а v - його швидкість.
p = 200 кг * (18 км/год) ≈ 3600 кг·м/с
Кінетична енергія (K) обчислюється за формулою:
K = (1/2) * m * v^2
K = (1/2) * 200 кг * (18 км/год)^2 ≈ 32400 Дж

Отже, імпульс човна дорівнює близько 3600 кг·м/с, а його кінетична енергія становить близько 32400 Дж.