В електроприладі за 40хв струмом 5 А виконано роботу 165 кДж. Визначте опір приладу.


Ответы на вопрос

Отвечает Голошубов Давид.
Дано:
t=40хв=2400с
I=5A
A=165кДж=165000Дж
Знайти:
R-?
A=I^2Rt
R=A/I^2t=165000/5²*2400=2,75Ом