Задача 1. Визначте кiлькiсть теплоти, що дае електрична лампа потужністю 20 Вт за 0,5 ч роботи?

Задача 2. Сила струму через спіраль електроплитки і шнура, яким електроплитку пiдключають до мережі, однакова. Чому ж спіраль розігрівається, а шнур залишається холодним?Дайте пожайлуста ответ на два вопроса ещё раз пожалуйста!!! И заранее СПАСИБО!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Никишина Юля.

Ответ:

1. Дано:

Р=20 Вт;

t=0,5 год=0,5*3600=1800 сек;

Знайти Q.

Q=P*t=20*1800=36000 Дж=36*10^3 Дж=36 кДж.

2. Спіраль електроплитки розігрівається, а її шнур ні, тому, що опір спіралі набагато вищий ніж опір шнуру, тому у спіралі виділяється порівняно висока кількість теплоти, яка відповідно до Закону Джоуля-Ленця прямопропорційна опору матеріалу, з якого виготовлена ь: Q=(I^2)*R*t, де І- струм, який проходить через спіраль та шнур; R-опір спіралі (шнура); t-час, за який виділяється кількість теплоти Q.

Объяснение: