Визначте швидкість метеорита, який має масу 50кг та кінетичну енергію 40 ГДж.


Ответы на вопрос

Отвечает Рязапова Римма.

Ответ:

Объяснение:

Швидкість метеорита можна визначити за формулою кінетичної енергії:

KE = (1/2) * m * v^2

де KE - кінетична енергія, m - маса метеорита, v - швидкість метеорита

Підставляємо дані:

40 ГДж = (1/2) * 50 кг * v^2

Розв'язуючи рівняння відносно швидкості v, отримуємо:

v^2 = (2 * 40 ГДж) / 50 кг = 1 600 000 000

v = √1 600 000 000 ≈ 40 000 м/с

Отже, швидкість метеорита приблизно дорівнює 40 000 метрів на секунду.