СРОЧНО!!!Чому дорівнює сила струму в нагрівачі якщо опір його обмотки 200 Ом, а за 10 с він виконує

8 кДж роботи?​

Ответы на вопрос

Отвечает Косинцев Михаил.

Ответ:

P = W / t

P = 8кДж / 10с = 800 Дж / с = 800 Вт

Далі Закон Ома:

P = I^2 * R

I = √(P / R) = √(800 Вт / 200 Ом) ≈ 8 А

Отже, сила струму в нагрівачі становить 8 А.