Срочно даю 30 балов: Яку роботу потрібно виконати, щоб підняти цеглу масою 2т на висоту 6м?


Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Снежана.

Ответ:

Щоб визначити роботу, необхідну для підняття цегли, використовуємо формулу:

Робота (W) = Сила (F) * Відстань (d)

Маса цегли - 2 т (тонни), що відповідає 2000 кг. Висота підняття - 6 м.

Роботу можна визначити як добуток сили, необхідної для підняття цегли, і відстані, на яку цегла піднімається.

Сила, необхідна для підняття цегли, визначається з використанням другого закону Ньютона:

F = m * g

де m - маса цегли (в кг), g - прискорення вільного падіння, приблизно 9,8 м/с^2.

F = 2000 кг * 9,8 м/с^2

F = 19600 Н (ньютон)

Тепер можемо визначити роботу:

W = F * d

W = 19600 Н * 6 м

W = 117600 Дж (джоул)

Отже, для підняття цегли масою 2 т на висоту 6 м потрібно виконати роботу 117600 Дж.