Ұзындығы 1,2 м қимасының ауданы 0,4 мм2 және кедергісі 1,2 ом өткізгіштің меншікті кедергісін

анықтаңдар.

Ответы на вопрос

Отвечает Головин Даниил.

Дано:

L = 1,2 м

S = 0,4 мм² = 0,4*10⁻⁶ м²

R = 1,2 Ом

__________

ρ - ?

Из формулы:

R = ρ*L/S

находим:

ρ = R*S/L = 1,2*0,4*10⁻⁶ / 1,2 = 0,4*10⁻⁶ Ом*м  или 0,4 Ом*мм²/м

Из справочника: Это может быть никелин: