2. 10 А ток кезінде магнит ағыны 0,5Вб болатын соленоидтің магнит өрісінің энергиясын есепте​


Ответы на вопрос

Отвечает Ковалевский Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

I = 10 A

Ф = 0,5 Вб

_________

W - ?

1)

Индуктивность катушки найдем из формулы:

Ф = L·I

L = Ф / I

2)

Энергия магнитного поля:

W = L·I²/2 = Ф·I / 2

W = 0,5·10/2 = 2,5 Дж