за 5 мілі секунд магнітний потік що пронизує контур змінюється з 9 до 4 мілівер .Знайти індукцію в

контурі​

Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

E=ΔФ/Δt=(9-4)/5=1 B   (степени сократились...)

====================================