Скільки електронних лампочок опором 20 Ом , розташованих на силу струму 0,28 А, потрібно з'єднати

послідовно, виготовляють ялинкову гірлянди, яку виникатимуть в мережу з напругою 220 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Хвостов Кирилл.
Rобщ=U/I=220/0,28=785,714 Ом
N=785,714/20=39,29 штук.
Ответ: минимальное число лампочек 40 штук. При 39 сила тока будет больше допустимой.