Визначити максимальну дальність польоту та висоту підйому снаряда, який вілетів з гармати під кутом

60 до горизонту з швидкістю 400м/с. Опором повітря знехтувати

Ответы на вопрос

Отвечает Николовская Софья.

Ответ:

Объяснение:

Sm=V0^2*sin2a/g=400^2*0,87/10=13920 м=13,9 км