під дією сили 10 Н тіло рухається прямолінійно так, що залежність його шляху від часу визначається

рівнянням S=A-Bt+Ct^2, де С=1 м/с^2. Знайти масу тіла m

Ответы на вопрос

Отвечает Бычуткин Дмитрий.

S=xo+Vox*t+(ax/2)*t^2


a/2=1; a=2 м/с^2


F=ma; m=F/a=10/2=5 кг - это ответ.