Радіус Юпітера приблизно в 11 раз більший за радіус Землі, а маса більша в 318 разів. Визначити

прискорення вільного падіння на поверхні Юпітера

Ответы на вопрос

Отвечает Дербаремдикер Даня.
Go=G*M/R²=10 м/с² (на Земле)
g=G*318*M/(11*R)²=2.63*go=26.3 м/с² на Юпитере
================================