на якій відстані від землі сила всесвітнього тяжіння що діє на тіло буде втричі меншою ніж на її

поверхні? радіус землі 6400км.

Ответы на вопрос

Отвечает Вараксин Максим.
По формуле гравитационного взаимодействия - F= G*m1*m2/R^2

1/3 * G*m1*m2/R^2 = G*m1*m2/6400^2

1/3R^2 = 6400^2

R = корень из 6400^2*3 = 11085,1