Знайти масу та імпульс фотонів для рентгенівське випромінювання v=10в 18 степені Гц


Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Павел.

Ответ:

Объяснение:

E=m*c^2  E=h*v  m*c^2=h*v  m=h*v/c^2=6,62*10^-34*10^18/9*10^16=0,74*10^-32 кг  p=m*c=0,74*10^-32*3*10^8=2,22*10^-24 кг*м/с