Якою була сила струму під час електролізу якщо 20хв катоді виділилось 99 г міді


Ответы на вопрос

Отвечает Кримський Макс.
M=0,99 г=9,9*10⁻⁴ кг
t=20 хв=1200 с

I=?

I= \frac{m}{kt} =9,9*10⁻⁴ кг / 3,3*10⁻⁷ кг/Кл / 1200 с=2,5 А.