Поїзд завдовжки 260 м проходить зі швидкістю 15 м/с через тунель протяжністю 190 м.Визначте час,

протягом якого поїзд рухаеться в тунелі

Ответы на вопрос

Отвечает Ложкин Иван.
T=  \frac{s1+s2}{v}
t=260+190:15=30 c