Яку роботу потрібно виконати щоб вагон масою 70т, який рухається зі швидкістю 2м\с надати швидкісті

4м\с

Ответы на вопрос

Отвечает Силкин Вова.

Ответ:

Объяснение:

A=Ek2 - Ek1 = m*V2^2/2  - m*V1^2/2 = (V2^2 - V1^2)*m/2 =

= (4^2 - 2^2) * 70000 /2 = 420 кило Джоулей