Який заряд проходить через переріз провідника , якщо відомо що сила струму в ньому рівномірно

зростає від 0 до 5 А протягом 10 с

Ответы на вопрос

Отвечает Бажанов Дмитрий.
Q=Iср*t    Iср=(5+0)/2   q=5*10/2=25 Кл