Брусок масою 330 грам має розміри 15*2*5. З якої речовини виготовлений брусок


Ответы на вопрос

Отвечает Павлюк Галина.
Р = m/V = m/a*b*c = 330/15*2*5 = 330/150 = 2,2 г/см³.