Велосипедист проїхав перші 0,5 км за 100 с,а наступні 0,6 км за 2,5 хв. Визначити швидкість

велосипедиста на окремих ділянках в середню швидкість за весь час руху

Ответы на вопрос

Отвечает Носиков Миша.

V1=500:100=5 м/с

V2=600:150=4м/с

Vсер.=S1+S2/t1+t2=500+600/100+150=1100:250=4,4м/с