з якою силою взаємодіють Земляі Місяць які знаходяться на відстані 384000 км якщо маса Землі 6*10²⁴

а Місяця 7*10²³​

Ответы на вопрос

Отвечает Гольц Владимир.

F=GMm/r²

F=6.67*10⁻¹¹ * 7*10²² * 6*10²⁴/147456*10¹²=0,00189*10²³≈2*10²° Н