Камінь що вільно падав з висоти з висоти 5м ,у момент падіння мав кінетичну енергію 5Дж.Яка його

маса?

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокопудова Анастасия.
Потенциальная энергия:
Ep = m*g*h

Кинетическая энергия:

Ek = 5 Дж

По закону сохранения энергии:

Ep = Ek

m*g*h = Ek

m = Ek / (g*h) = 5 / (10*5) = 1/10 кг   или  100 грамм