Кисень масою 160 г ,що перебуває при температурі 270С та постійному тиску 100кПа  

Знайти об’єм  кисню.

Ответы на вопрос

Отвечает Гиниборг Артем.
PV=(mRT)/M
V=(mRT)/Mp
где m=0.16кг
M=0.032 кг/моль
R=8.31
p=10^7 Па
T=543 К