Визначити початкову довжину рейки, якщо після нагрівання на 20° її довжина стала 30,004 м. Для цієї

рейки L(альфа) =0,00001°C. Пж помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Зайчик Карина.

L=30.004 м     Δt=20°    α=0.00001   Lo=?

===

L=Lo*(1+α*Δt)

Lo=L/(1+α*Δt)=30.004/(1+0.00001*20)=29.998 м

=============================================