ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! ОЧЕНЬ НАДО!!! Резистори, опір яких становить 2 кОм та 3 кОм відповідно

з'єднанні паралельно та підключені до джерела струму постійної енергії 15В. Знайдіть силу струму через кожен з резисторів та опір кола.

Ответы на вопрос

Отвечает Гречкина Анжелика.
По закону Ома ток в каждом резисторе
I1=U/R1=15/2000=7.5 мА
I2=U/R2=15/3000=5 мА
Общий ток
I=I1+I2=7.5+5=12.5 мА
общее сопротивление
Rob=U/I=15/12.5*10^-3=1.2 килоОма