з одного і того ж матеріалу виготовлений кубиками масами 75 г і 175 г 250 грам об'єм першого кубика

30 см квадратних який об'єм другого і третього кубиків

Ответы на вопрос

Отвечает Гордеев Александр.

Для визначення об'єму другого та третього кубика потрібно знайти густину ρ матеріалу

ρ=\frac{m}{V}, де m-маса, V-об'єм


ρ=\frac{75}{30}=2,5 г/см3

Тоді об'єм другого кубика

V_{2}=\frac{m}{p}=\frac{175}{2,5}=70см3

третього

V_{3}=\frac{250}{2,5}=100см3