Геологи заклали вибухівку, під'єднавши до неї бікфордів шнур, завдовжки 12 м. На якій відстані

пребуватимуть геологи під часс вибуху якщо бігтимуть зі швидкістю 4 м.с. Швидкість поширення вогню у шнурі 8 см.с .

Ответы на вопрос

Отвечает Адаменко Яна.

t = L / v₂ = 12 м / 0,08 м/с = 150 с

S = v₁ * t = 4 м/с * 150 с = 600 м