для нагрівання тіла від 0градусів до 100 градусів витратили 10кДж енергії.З якого матеріалу

виготовлене тіло,якщо його маса 0.2 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Тайсумов Ян.

Q=cm(tk-to)

c=Q/(m(tk-to)) =10000/(0.2(100-0))=500 Дж/кг*С
 Подивлюсь в таблиці, це сталь
 Відповідь: сталь

Отвечает Мой Зардулик.
Q=cm(tk-to)
C=Q(m(tk-to)