провідник опором 27,5 Ом підключений до джерела ЕРС якого дорівнює 120 В. Визначте повну

потужність, яку виділяє джерело, якщо його внурішній опір 2,50

Ответы на вопрос

Отвечает Горбукова Ариана.
дано
ε=120 В;
R=27.5 Ом;
r=2.5 Ом.
---------------------
P - ?
Розвязання
Запишемо формули
Сила стуму для повного кола  -  I = ε / R+r (1)
Потужність P=I * ε (2)
Підставимо значення в формулу (1),
I = 120 В / 27.5 Ом + 2.5 Ом = 120 В / 30 Ом = 4 A
Знайдем потужність з формули (2)
Р = 4 A * 120 В = 480 Вт
Відповідь: Р=480 Вт