Пожалуйста помогите чотири провідники зьєднані, як показано на схемі і підключені до джерела

постійної напруги 18 В Визначте загальний опір і силу струму в кожному провіднику

Ответы на вопрос

Отвечает Пронюшкіна Аліна.
R23=R2*R3/(R2+R3)=6*4/(6+4)=2.4 Ом
Ro=R1+R23+R4=10+2.4+5.6=18 Ом
Io=U/Ro=18/18=1 A
I1=I4=Io
U23=Io*R23=1*2.4=2.4 B
I2=U23/R2=2.4/6=0.4 A
I3=U23/R3=2.4/4=0.6 A
========================
схема прилагается