Автомобіль масою 3 тонни рушає з місця та через 10 с набуває швидкості 30 м/с. Визначити силу тяги.

Опором руху знехтувати. СРОЧНО!

Ответы на вопрос

Отвечает Гончарова Мария.
M=3000 kg

V0=0

V=30 m/c

t=10c

F=?

F=m·a

F=3000 · 30 / 10 = 9 000 H=9kH

Удачи))