Яка кількість теплоти необхідно для нагрівання води від 15 ° до 25 ° у басейні якщо довжина 100 м

ширина 6 м глибина 2 м

Ответы на вопрос

Отвечает Ивасенко Ангелина.

V = h*a*b = 2 * 6 * 100 = 1200л

Q = c * m * ( t2-t1 ) = 1000 * 1200 * 10 = 12000000 Дж = 12 МДж