Загальна маса двох вантажів дорівнює 25кг. Якою є маса кожного вантажу якщо важіль перебуває в

рівновазі?

Ответы на вопрос

Отвечает Башкатова Алина.

Відповідь:

решение

м = 25-15 = 10 кг

м = 25*3/(2+3) = 15 кг

ответ 15 кг 10 кг

Пояснення: