Скільки теплоти виділяється при охолодженні стальної деталі масою 100г від 120°C до 20°C ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Палур Диана.

Ответ:

Q=cm(t2-t1) = 1000*0.1*(20-120) =-10000Дж

Ответ: 10кДж