Камінь падає в ущелину протягом 6 с. Яку глибину має ущелина, якщо початкова швидкість дорівнює 20

м/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Денис.
h = V_0t +  \frac{gt^2}{2}

V₀ - начальная скорость ( 20 м/c )
g - ускорение свободного падения ( 10 Н/кг )
t - время ( 6 с )

h = 20*6 +  \frac{10*6^2}{2} = 120 +  \frac{10*36}{2} = 120 +  \frac{360}{2} 120 + 180 = 300 m