підйомний кран потужністю 15кН піднімає вантаж зі швидкістю 0.3м/с визначити масу вантажу . якщо

ККД двигуна 75%

Ответы на вопрос

Отвечает Алданбекова Дамира.
N=Aполезн/Аполн=Nполезн/Nполн;
Nполезн = Nполн * n
Aполезн/t = Nполн * n
F * S/t = Nполн * n
mg * v = Nполн * n
m = Nполн*n/gv = (15 * 10^3 * 75 * 10^-2)/(10 * 0,3) = (15*75*10)/3 = 25 * 15 * 10 = 3750 кг = 3,75 тонн (Если не подвела арифметика)