нехтуючи опором повітря вbзначити, під яким кутом до горизонту треба кинути тіло, щоб висота його

підйому дорівнювала дальності льоту по горизонталі?

Ответы на вопрос

Отвечает Ісанський Ростик.

высота подъема

h=(V^2*sinα)/2g

Дальность полета

L=(V^2*sin2α)/g

Приравняем оба выражения

h=L

(V^2*sinα)/2g=(V^2*sin2α)/g

(sinα)/2=sin2α

(sinα)/2=2*(sinα*cosα)

1/2=2*(cosα)

1/4=cosα

Найдем угол

α=arccos(1/4)=75.5 градусов.