діаметр ведучих коліс електровоза 1,5м, швидкість його руху 72км/год. Визначити пуріод і частоту

обертання колеса 

Ответы на вопрос

Отвечает Пчелкин Андрей.
D = 1,5 м
v=72 км/год = 20 м/с
Т - ?, ν - ?

v= \frac{2 \pi R}{T} ,   R= \frac{d}{2}

T= \frac{ \pi d}{v}

ν =   \frac{1}{T}

T= \frac{3,14*1,5}{20} =0,24 c

ν =  \frac{1}{0,24} =4,2   c ^{-1}