Два резистори опорами 10 і 20 Ом, зєднані паралельно, приєднані до джерела струму, напруга на

затискачах якого становить 40В. Скільки теплоти виділиться в обох резисторах за 30с?

Ответы на вопрос

Отвечает Дунська Крістіна.
R₁=10 Ом
R₂=20 Ом
U=40 В
t=30 с

Q₁=?
Q₂=?

Q_1=R_1I^2t= \frac{R_1U^2t}{R_1^2} = \frac{U^2t}{R_1}==40 В * 40 В * 30 c / 10 Ом=4800 Дж=4,8 кДж.
Q_2=R_2I^2t= \frac{R_2U^2t}{R_2^2} = \frac{U^2t}{R_2}=40 В * 40 В * 30 с / 20 Ом=2400 Дж=2,4 кДж.